רווחה לחיילי צה"ל
בתי חייל ונופש
אמץ לוחם
כוורת- רשת חנויות הנוחות
שעת חירום
מועדון יותר
ארכיון הסרטים
סניפי האגודה בעולם
שותפים אסטרטגיים מרכזיים
מורשת
מרחבים
מלגות
משפחות השכול
פרוייקטים
רכש והתקשרויות
קישורים מומלצים
על האגודה
תרומות בשטח
לוחמים
מאמרים ומדריכים
מתנדבים
תודעה יהודית

רשימת האימוץ המלאה

 

  אדוארד האוסטון- עוצבת הגולן 

  אדמה- יחידת שקד

  איתוראן - יחידת שחף

 אלי אללוב- יחידת גדעון

 אל על - יחידת צפע

 אלביט - יחידת ניצן

אלביט מערכות – יחידת סער

אלביט מערכות יבשה ותקשוב- יחידת שועלי שמשון

אלדן- יחידת שלח

אלומיניום קונסטרקשן- מג"ב איו"ש

 אקרשטיין - בהל"צ 14

אקרשטיין– ביה"ס להגנה אווירית

 ארנסט &יאנג- יחידת הכטב"מים

 אדי פיית-יחידת חילוץ והצלה

 אדי פייט –יחידת היומינט

 בנק איגוד – פלגה 914, ילת"מ, מש"א ראש הנקרה

  בנק אוצר החייל- יחידת קרן

בנק דיסקונט - פלגה 916

 בנק דיסקונט - נמר

 בנק הפועלים – בא"ח גולני

בנק הפועלים - דרקון 

בנק הפועלים - הבוקעים הראשון

בנק הפועלים - יחידת להב

בנק הפועלים -סיירת מטכ"ל

ב.ס.ר הנדסה + בנק הפועלים - סיירת אגוז

 בנק לאומי- אבירי המרכז

 בנק לאומי- בית הספר לאיסוף קרבי

  בנק לאומי - יחידת דובדבן

 בנק לאומי - גדוד ברק 

 בנק לאומי- יחידת מגלן

 ברום- סייבNרת רימון

32.    בתי הזיקוק- בז"ן-  בה"ד חיל הים

  ג'ורג' אנאדוראי, ד"ר, סינגפור – גדוד גפן בה"ד 1

 דור אלון – שייטת 7

  דיגניה מערכות - גדוד תעוז

      דלק ישראל – מג"ב דרום

 דרך ארץ- בא"ח כפיר

 רכיברים- מפח"ט כפיר

הפניקס - יחידת עוז

הקרן לידידות- מג"ב ירושלים

 הקרן לידידות- גדוד שמשון

הקרן לידידות- מג"ב מרכז, אייל

 הקרן לידידות- בא"ח העורף

הקרן לידידות – גדוד היובל בהל"צ 14

 הקרן לידידות- ספינות ח"י ומש"א ארז

הקרן לידידות – גדוד איתם

הקרן לידידות- נ"מ אריות הצפון

48.    הקרן לידידות- טייסת הנמר המעופף, אבירי הזנב הכתום

וציפורי המדבר

 הראל - אבירי הדרום

  הראל - אבירי הצפון

וילאר- יחידת רומח

        חברת אלייד - גדס"ר גולני + פלחי"ק גולני

        חברת דן- שייטת 13

        טבע- בית ספר למכי"ם - ביסלמ"ח

        טבע – גדס"ר צנחנים

        טריידלינס-חטיבת ברק 188

        י.ח.דמרי –  חרב מגן

יפאורה תבורי – יחידת אפעה

       ישי וספי מור -  יחידת דוכיפת

ישי וספי מור – יחידת נ"מ מובחרת

ישראייר-גדוד דקל+הדס בה"ד 1

ישראכרט – יחידת טופז

.ת.ד – גדוד פתן

64ישר לחייל-אריות הירדו

כימיקלים לישראל – הגדס"ר הבדואי

 כלל תעשיות- יחידת שחק

  כלל תעשיות ביוטכנולוגיה – עוצבת עמוד האש

 ליאון, אורליצקי ושות' ,אירונאוטיקס- יחידת רותם

     מבטח שמיר- יחידת רשף  

  מבטח שמיר- טייסות הפטישים העמק הסילון הראשון                                               

    מבטח שמיר- בית הספר לטיסה

     מבטח שמיר- טייסת הזיק

     מועדון חבר- יחידת שלח

מיניליין – יחידת מורן

     מכשירי תנועה – סיירת יהלום

     מלונות דן- מש"א צביה, פלגה 915 וזיס

      ממן- יחידות רוכב שמיים וקלע דוד

      משפחת גלר, מקסיקו – בה"ד מג"ב

משפחת רבין- יחידת אסף

   משפחת מיטשל, ארה"ב-גף טכני טייסת הנחש השחור

   משפחת M (איי קיימן) - עוצבת סער מגולן + פסגות

 נביעות- יחידת רשף

   נשר- יחידת שחם

   נשר - מפאו"ג עזה (קשר) וחטמר צפונית עזה

   סונול-מפח"ט עוז

    עיזבון המנוחה איזבלה אוקנסברג – מפקדת העורף

    פלאפון- גדוד ארז

    פרטנר- יחידת עזוז 

   פרטנר- יחידת שחר לחילוץ והצלה

 

 

קומסקו- עוצבת הבשן

קו אופ-חטמ"ר הבקעה

קרן אניאס ובני שטינמץ- יחידת צבר

קרן עזריאלי ישראל - יחידת גרניט

קרן משפחת שיכמן -גדוד בזלת

רפאל RDC – מג"ב חוף

רשת- יחידת העוקץ

שיכון ובינוי - יחידת לוט"ר

תנובה- שייטת 3

תנובה- שלדג

 תעבורה – חטיבת עקבות הברזל

 

 

 

אימוצי ארגון ידידי צה"ל בארה"ב-FIDF

 

אדם ועמליה לינדמן - טייסת המלטים הראשונה, חוד החנית והגמל המעופף

סניף פנמה - בא"ח נח"ל

הארווי ואידה אקסלרוד - הבוקעים

סטיב מייזל,סאן דייגו-מג"ב עוטף י"ם

חמשת העיירות וקהילת החוף הדרומי -נח"ל חרדי

דניאל מוסקוביץ ופרי הק-גדוד חרוב

מייקל פרנק - יחידת יהלום המדבר

נילי פאליק - עוצבת בנימין

נילי פאליק - עוצבת יהודה

נילי פאליק - עוצבת מנשה

נילי פאליק - עוצבת עציון

נילי פאליק – עוצבת שומרון

נילי פאליק - עוצבת אפרים

דונה קלקטרה - בא"ח גבעתי

ריקי ומוריס פלאט - גדוד נשר

סול רוזנצוויג - יחידת כיפת ברזל

קהילת בולטימור -  גדוד קדם

מייקל לאפל-יחידת מרהו"מ (צניחה ואספקה)

ציפי הולנד -אריות הגולן

בית כנסת עמנואל - האריה המעופף

גיין וורנר -גדוד תבור

גיין וורנר -גדוד עיטם

גיין וורנר - טייסת הפילים, ענקי המדבר ואבירי הזנב הכפול

גיין וורנר- מפקדת אוגדת געש+עוצבת חירם

טים לברט– טייסת היחידה שבעמק, מגיני המערב והדרקון המעופף

קהילת משאדי - טייסת דורסי הלילה, מובילי הלילה והאיתן

שרה ואלן שור– בא"ח בי"ס להנדסה קרבית מפקדת חטיבת הנחל+ עוצבת בני אור

גדוד אדם

גדוד עיט

עוצבת החרמון+אוגדה 91 (קשר)

טייסת הנחשון, טייסת אבירי הציפור הצהובה,   טייסת האדיר

גדוד המחץ

הקהילה הרוסית- גדוד רם

מייקל לאפל-הקרב הראשונה, החרב המתהפכת והעקרב

אריקה גלזר – יחידת שועלי הנגב

אריקה גלזר- חטמר הר שגיא+מפקדת  אוג' אדום (קשר)

גרי באטלר - גדוד אופק ואפיק

משפחת לוינסון – גדוד נחשון

טוני ולינדה רובין- בא"ח יהלום

אבי פרידמן-ביסל"ק ענף הכשרות

משה וליליאן טבקיניק- שניר ויעלים(מרום)

משפחת פסח-קלע דוד

נשלחת נשים- גדוד לביא הבקעה

גדוד קרקל

פול ואורה רפפורט -גדוד סופה

 

אימוצי ארגון ידידי צה"ל באנגליה

אדוארד  מזרחי - טייסת הנחש השחור וטייסת הנצח

גו'ש סווידלר-טייסות מלכי השמיים,הצרעה ומגע הקסם

 גו'ש סויידלר – טייסת האחת,הנגב והעטלף 

גו'ש סווידלר -  געש                    

ורד ויעקב שימל , - יחידת עשת

מיגל עבאדי, - בא"ח צנחנים

מנהיגות צעירה – פלגת לוחמים (יהלום)

פיטר לק-היל- - גדוד אימון מתקדם ביסל"ת

פיטר לק-היל-- ביסל"ת 9

פיטר לק-היל- קורס מפקדים ביסל"ת

פיטר לק-היל בא"ח ביסלת

1 קרטר- מלכי האריות

1 משפחת תקר אנגליה- גדוד ברדלס

0 פיו זבלדוביץ - יחידת רעם


 

 

 

facebook-01 icon3 iconA-01 icon1

 

באנר חייל לילה בעמודים הפנימיים