רווחה לחיילי צה"ל
בתי חייל ונופש
אמץ לוחם
כוורת- רשת חנויות הנוחות
שעת חירום
מועדון יותר
ארכיון הסרטים
סניפי האגודה בעולם
שותפים אסטרטגיים מרכזיים
מורשת
מרחבים
מלגות
משפחות השכול
פרוייקטים
רכש והתקשרויות
קישורים מומלצים
על האגודה
תרומות בשטח
לוחמים
מאמרים ומדריכים
מתנדבים
תודעה יהודית

רשימת האימוץ המלאה

משפחת אמץ לוחם 2015

 אגד - גדוד המחץ
 אגד היסעים- שייטת 7

 אדוארד האוסטון- עוצבת הגולן
 אדוארד מזרחי, אנגליה- טייסת הנחש שחור וטייסת הנצח
  אדמה- יחידת שקד
  איתוראן - יחידת שחף
  אלי אללוב - יחידת גדעון
  אל על - יחידת צפע

  אלביט - יחידת ניצן
  אלביט מערכות – יחידת סער
  אלביט מערכות יבשה ותקשוב- יחידת שועלי  שמשון
  אלדן- יחידת שלח
  אלומיניום קונסטרקשן- מג"ב איו"ש
  אלקטרה- יחידת סופה
  אלרון - מפח"ט ברק
  אקרשטיין - בהל"צ 14
 אקרשטיין  – ביה"ס להגנה אווירית
  ארנסט &יאנג- יחידת הכטב"מים

  אדי פייט - יחידת חילוץ והצלה

  אדי פייט- יחידת היומינט
  בנק אוצר החייל- יחידת קרן
  בנק איגוד- פלגה 914, ילת"מ, מש"א ראש הנקרה.
  בנק דיסקונט - פלגה 916
  בנק דיסקונט - נמר
  בנק הפועלים – בא"ח גולני
  בנק הפועלים - דרקון
  בנק הפועלים - הבוקעים הראשון
  בנק הפועלים - יחידת להב
  בנק הפועלים -סיירת מטכ"ל
  בנק לאומי- אבירי המרכז
  בנק לאומי- בית הספר לאיסוף קרבי
  בנק לאומי - יחידת דובדבן

 בנק לאומי - גדוד ברק

 ב.ס.ר הנדסה + בנק הפועלים - סיירת אגוז
  ברום- סיירת רימון
  בתי הזיקוק- בז"ן- בה"ד חיל הים
  ג'ורג' אנדוראי, ד"ר, סינגפור- גדוד גפן בה"ד 1

 ג'וש סווידלר, אנגליה- טייסות מלכי השמיים, הצרעה ומגע הקסם
  גזית גלוב- קרקל
  ג'יימס ריצ'ארדסון - יחידת 669
  דור אלון - מיתר
  דיגניה מערכות - גדוד תעוז
. דלק ישראל – מג"ב דרום 
  דרך ארץ- בא"ח כפיר
  הארכיברים- מפח"ט כפיר
  הפניקס - יחידת עוז
 
הקרן לידידות- מג"ב ירושלים
  הקרן לידידות- מג"ב מרכז
  הקרן לידידות- גדוד נחשון
  הקרן לידידות- גדוד לביא
 
הקרן לידידות- גדוד חרוב
  הקרן לידידות- גדוד שמשון
  הקרן לידידות- בה"ח העורף
  הקרן לידידות – גדוד היובל בהל"צ 14
  הקרן לידידות- ספינות ח"י ומש"א ארז
  הקרן לידידות – גדוד איתם
  הקרן לידידות- נ"מ אריות הצפון
  הראל - אבירי הדרום
  הראל - אבירי הצפון
  וילאר- יחידת רומח
  ויליפוד- טייסת האחת, טייסת הנגב העטלף

  ורד ויעקב שימל - יחידת עשת

  חברת אלייד - גדס"ר גולני + פלחי"ק גולני
  חברת דן- שייטת 13
  חברת השלושה- גדוד ברק 
  טבע- בית ספר למכי"ם - ביסלמ"ח
  טבע-טייסות מלכי השמיים, הצרעה ומגע הקסם
  טלקאר - יחידת חרב
י.ח.דמרי – חרב מגן
יפאורה תבורי – יחידת אפעה
  ישי וספי מור - יחידת דוכיפת
  ישי וספי מור – יחידת נ"מ מובחרת
  ישראכרט – יחידת טופז
  י.ת.ד – גדוד פתן
  כימיקלים לישראל – הגדס"ר הבדואי

  כלל תעשיות- יחידת שחק
  כלל תעשיות ביוטכנולוגיה – עוצבת עמוד האש
  לאומי קארד – יחידת מגלן
  לוג'יק- סיירת יהל"ם

  ליאון, אורליצקי ושות' ,אירונאוטיקס- יחידת רותם
  לפידות חברה לחיפושי נפט - יחידת רעם
  מבטח שמיר- יחידת רשף
 מבטח שמיר- טייסות הפטישים, העמק והסילון     הראשונה

  מגה קמעונאות – יחידת ינשוף
  מועדון חבר- יחידת שלח
 מיגל עבאדי- בא"ח צנחנים
 מיניליין- יחידת מורן
  מייקל פרנק, ניו יורק, FIDF- יחידת נץ הדרום
  מיניליין – יחידת מורן
  מכשירי תנועה - גדוד דקל וגדוד הדס - בה"ד 1
  מלונות דן- מש"א צביה, פלגה 915 וזיס
  ממן- יחידות רוכב שמיים וקלע דוד
  משפחת גלר, מקסיקו – בה"ד מג"ב
  משפחת רבין- יחידת אסף
  משפחת רבין- יחידת געש
  נביעות- יחידת רשף

  נשר- יחידת נח"ל שחם
  נשר - מפאו"ג עזה וחטמר צפונית עזה
  סונול- מפח"ט גולני
  עיזבון המנוחה אמי הוברט- טייסת אבירי הצפון
  עיזבון המנוחה איזבלה אוקנסברג- מפקדת חטיבת העורף
  פלאפון- גדוד ארז
 
פיטר לוק-היל-אנגליה- ביסל"ת 9
  פיטר לוק-היל אנגליה- קורס מפקדים מיסל"ת
  פיטר לוק-היל-אנגליה- גדוד אימון מתקדם ביסל"ת
  פרטנר- יחידת עזוז
  פרטנר- יחידת שחר לחילוץ והצלה
  קבוצת ברן – גדס"ר צנחנים
  קומסקו- אוגדת הבשן
  קרטר אנגליה- מלכי האריות
  קרן אניאס ובני שטינמץ- יחידת צבר
  קרן עזריאלי ישראל - יחידת גרניט
  קרן משפחת שיכמן -גדוד בזלת
  רשת- יחידת העוקץ
  רפאל RDC- מג"ב חוף
  שטראוס - יחידת גדעון
  שיכון ובינוי - יחידת לוט"ר
  תנובה- שייטת 3
  תנובה- שלדג
 
תעבורה – חטיבת עקבות הברזל
FIDF- אדם ועמליה לינדמן- טייסת המלטים הראשונה, 
חוד החנית והגמל המעופף
FIDF- גדי כהן- בא"ח נח"ל
FIDF- הארווי ואידה אקסלרוד, הבוקעים
ג'יימס טונדרו, FIDF שיקגו- מג"ב צפון
FIDF-גרג ודנה ברנפולד- טייסת הרמס 450
FIDF-ג'ף סילברמן טייסת הנמר המעופף, אבירי הזנב הכתום
וציפורי המדבר
FIDF- חמש העיירות וקהילת החוף הדרומי המורחבת
לונג איילנד- נח"ל חרדי, נצח יהודה
FIDF- מייקל פרנק- יחידת יהלום המדבר
נילי פאליק, FIDF - עוצבת בנימין
 
נילי פאליק, FIDF - עוצבת יהודה
 נילי פאליק, FIDF - עוצבת מנשה
 נילי פאליק, FIDF - עוצבת עציון
 נילי פאליק, FIDF - עוצבת שומרון
 נילי פאליק, FIDF - עוצבת אפרים
 נילי פאליק- FIDF- בא"ח גבעתי
 נילי פאליק- FIDF- גדוד נשר
סול רוזנצוויג, FIDF יחידת כיפת ברזל
קהילת בולטימור, FIDF- גדוד קדם
FIDF-רון לוין,ג'פרי זולדה, וילאם ברודסקי-
טיסות הנחשון, מגיני הדרום והציפור הצהובה.
FIDF- רוברט ואליס אבט,  קרן משפחת קראון-
טייסות הקרב הראשונה, העקרבים החרב המתהפכת
FIDF-
שיקגו דוד סאקס, וולף, דיין, -מג"ב עוטף י"ם
FIDF
– בא"ח בי"ס להנדסה קרבית
FIDF – מפקדת חטיבת הנחל+עוצבת בני אור
FIDF – גדוד אדם

FIDF – גדוד עיט
FIDF – אריות הגולן
FIDF – האריה המעופף
FIDF – יחידת שועלי הנגב
FIDF – חטמר הר שגיא+מפקדת אוג' אדום
FIDF – עוצבת החרמון+אוגדה 91
FIDF – מפקדת אוגדת געש+עוצבת חירם
 FIDF – יחידת נ"מ רם
FIDF – גדוד תבור
FIDF – טייסת דורסי הלילה, מובילי הלילה והאיתן
FIDF – טייסת הפילים, ענקי המדבר ואבירי הזנב הכפול
FIDF – טייסת היחידה שבעמק, מגיני המערב והדרקון המעופף 

 

facebook-01 icon3 iconA-01 icon1

 

באנר חייל לילה בעמודים הפנימיים