רווחה לחיילי צה"ל
בתי חייל ונופש
אמץ לוחם
כוורת- רשת חנויות הנוחות
שעת חירום
מועדון יותר
ארכיון הסרטים
סניפי האגודה בעולם
שותפים אסטרטגיים מרכזיים
מורשת
מרחבים
מלגות
משפחות השכול
פרוייקטים
רכש והתקשרויות
קישורים מומלצים
על האגודה
תרומות בשטח
לוחמים
מאמרים ומדריכים
מתנדבים
תודעה יהודית
מחלקות האגודה

מחלקת פרט ורווחה

פועלת לסיוע לחיילי צה"ל וקידום רווחתם. המחלקה עוסקת בהתוויית המדיניות בתחומים אלו וכן ביישומה, באמצעות ניהול פרויקטים רבים לרווחת החיילים בכלל, וחיילים בודדים ומעוטי יכולת- בפרט.

 

מחלקת גיוס ופיתוח משאבים

אחראית על כלל פעילות גיוס המשאבים והתרומות לאגודה למען החייל, בישראל ובעולם, בקרב תורמים פרטיים, חברות ועסקים. מטפלת בנושא מלגות מצטייני הנשיא.

 

מרחבים

מרחב צפון, מרכז דרום ומרחב מרכז מנהלים בשטח את כלל פעילות האגודה בתחום הרווחה מול יחידות הצבא השונות בחלוקה גיאוגרפית.

 

מועדון "יותר"

מועדון הצרכנות לחיילי החובה, העוסק בהשגת הנחות והטבות בכל תחומי הצרכנות ותרבות הפנאי של חיילי החובה. המועדון עוסק גם בסיוע בתחומי התעסוקה, לימודים וסלולאר לחיילי החובה ובסיוע למתגייסים לצה"ל.

 

מחלקת תפעול

אחראית על התכנון, המימוש ובקרת הפעילות של רשת בתי ההארחה והמתקנים של האגודה למען החייל, מנהלת את פעילות בניית בתי החייל החדשים, וכן מטפלת בקיום המשאבים וצרכי האגודה בשגרה ובחרום. מנהלת את כלל הרכש באגודה וליחידות. במסגרתה פועל גם מרכז ההלנות - הגוף באגודה המנהל את הלנת חיילי צה"ל בבתי החייל ברחבי הארץ, על פי צורכי אכ"א בצה"ל.

 

רשת כוורת

רשת חנויות הנוחות של האגודה למען החייל בבסיסים וביחידות צה"ל ברחבי הארץ. הרשת משווקת מוצרים לחיילי צה"ל במגוון קטגוריות: מזון, שתייה, אלקטרוניקה, ספורט, טיפוח ובשמים, טקסטיל ועוד.

 

המחלקה המשפטית

מרכזת את הטיפול המשפטי עבור מחלקות האגודה, רשת ההארחה לחיילים וחברות הבת לתועלת הציבור במגוון נושאים.

 

מחלקת כספים

מרכזת את הטיפול בנושאי תקציב, חשבונות, גיוסי כספים ובקרה, ניהול כספי ועריכת דוחות כספיים של מחלקות האגודה למען החייל, רשת ההארחה לחיילים וחברות הבת לתועלת הציבור.

 

מחלקת דוברות והסברה

פועלת להגברת החשיפה החיובית לפעולותיה של האגודה למען החייל בכלי התקשורת ובקרב הציבור. מטפלת בפניות הציבור לאגודה, בפרסום, מיתוג ובארגון תערוכות, אירועים וטקסים שונים.

 

מחלקת משאבי אנוש

אמונה על רווחת עובדי האגודה, הטיפול בפרט, הכשרת כוח האדם באגודה, הדרכתו, תשלום השכר ושמירה על זכויותיו.

 

בקר האגודה

מופקד על ביצוע ביקורות במתקני האגודה ומחלקות המטה תוך מתן דגש על שמירת כללי מינהל תקין וטוהר מידות, בטיחות ושיפור, חיסכון והתייעלות.

 

 

facebook-01 icon3 iconA-01 icon1

 

באנר חייל לילה בעמודים הפנימיים