רווחה לחיילי צה"ל
בתי חייל ונופש
אמץ לוחם
כוורת- רשת חנויות הנוחות
שעת חירום
מועדון יותר
ארכיון הסרטים
סניפי האגודה בעולם
שותפים אסטרטגיים מרכזיים
מורשת
מרחבים
מלגות
משפחות השכול
פרוייקטים
רכש והתקשרויות
קישורים מומלצים
על האגודה
תרומות בשטח
לוחמים
מאמרים ומדריכים
מתנדבים
תודעה יהודית
צפון

רשת חנויות הנוחות של האגודה למען החייל (לשעבר השק"ם), מפעילה כ - 330 נקודות מכירה בבסיסים וביחידות צה"ל ברחבי הארץ.
סניפיה פזורים ברחבי הארץ- מגזרת לבנון ועד אילת וכוללים שקליות משפחתיות הממוקמים בבסיסים הגדולים, חנויות שרות עצמי בבסיסים, דלפקי מכירה וניידות המגיעים לכל המוצבים והבסיסים- גם המרוחקים ביותר וכאלה המצויים באזורי עימות.

מחירי המוצרים ברשת נקבעים על פי סקר של משרד הביטחון שנערך פעמיים בשנה, ומטרתו להשוות את מחירי הרשת למחירי הרשתות הגדולות בישראל. הרשת מחויבת להעניק לחיילים את המחירים הזולים ביותר בשוק.

הרשת משווקת מוצרים מובילים ואיכותיים לחיילי צה"ל, ומעניקה להם את המבצעים והמחירים המשתלמים ביותר בשוק במגוון קטגוריות: מזון, שתייה, אלקטרוניקה, ספורט, טיפוח ובשמים, טקסטיל ועוד. מבצעי הרשת מבטיחים לחיילים בשירות סדיר, לחיילי הקבע, לחיילי המילואים ולמבקרים בבסיסים את המחירים הזולים והמשתלמים ביותר בשוק.

הרשת משקיעה מיליוני שקלים בשנה בפתיחת סניפים חדשים לרווחת החיילים ובשיפוץ סניפים קיימים. אנשיה פועלים כל העת להגדיל את מגוון המוצרים חדשים בחנויות הרשת על מנת לספק לחיילים את חוויית הקניה הטובה ביותר.

בנוסף, תחת אחריות הרשת פזורות בכל הבסיסים כ- 2,500 מכונות אוטומטיות לממכר משקאות קלים וחטיפים, ו- 110 נקודות מכירה למזון מהיר.
הרשת מפעילה מערך נייד הכולל 9 ניידות בפריסה ארצית הפועלות בצירים קבועים, בעיקר במוצבים לאורך גבולות המדינה ובאיו"ש והנותנות שירותים באירועים יחידתיים.

הרשת נוסדה בשנת 2003 כחברה- בת של האגודה למען החייל ומאוחר יותר מוזגה לתוכה.
 

facebook-01 icon3 iconA-01 icon1

 

באנר חייל לילה בעמודים הפנימיים