רווחה לחיילי צה"ל
בתי חייל ונופש
אמץ לוחם
כוורת- רשת חנויות הנוחות
שעת חירום
מועדון יותר
ארכיון הסרטים
סניפי האגודה בעולם
שותפים אסטרטגיים מרכזיים
מורשת
מרחבים
מלגות
משפחות השכול
פרוייקטים
רכש והתקשרויות
קישורים מומלצים
על האגודה
תרומות בשטח
לוחמים
מאמרים ומדריכים
מתנדבים
תודעה יהודית

חדשות

יחד למען החייל ומועדון "יותר" מצדיעים למתגיסים החדשים לצה"ל:

יותר מ-20,000 מלש"בים השתתפו במסיבת המתגייסים הגדולה ביותר בישראל

הופעות מיוחדות: "התקווה 6", "הדג נחש", אליעד נחום, "קפה שחור חזק"

אירוע ההצדעה למתגייסי 2016 נערך ב- 6.7.16, בפארק גני יהושע בתל אביב

 

יו"ר 'יחד למען החייל', האלוף (מיל) יורם יאיר- ייה, ברך את המלש"בים על הבמה ואמר "יחד למען החייל, הוא הזרוע הארוכה של הציבור בישראל ובעולם לנתינה ולחיבוק חיילי צה"ל. אנו נותנים 100% למען החיילים ומתחילים את הפעילות כבר במסיבת המתגייסים הגדולה. זו ההזדמנות שלנו להצדיע לבני הנוער, חיילי המחר, רגע לפני שהם מממשים את זכותם לשרת בצה"ל".

 

דקה אחרי הבגרות האחרונה ורגע לפני שעולים על מדים, המתגייסים החדשים לצה"ל הוזמנו למסיבת הגיוס הגדולה ביותר – פסטיבל "יותר". הפסטיבל מתקיים זו השנה ה-12 על ידי מועדון "יותר" - מועדון ההטבות לחיילי החובה של 'יחד למען החייל'.

 

המתגייסים לשירותי הביטחון השונים הוזמנו לאירוע שמטרתו, עידוד ערך הגיוס לצה"ל ושרות משמעותי תוך יצירת אירוע חווייתי שכל כולו מוזיקה מעולה, אוירה טובה ומידע משמעותי והכרחי לקראת הגיוס הקרוב.

לאירוע הוזמנו כל המתגייסים מ- 7/2016 עד 5/2017 שהצביעו ברגליים והגיעו בהמוניהם- למעלה מ- 20,000 מלש"בים נכחו.

 

בפארק נפתחה לשכת גיוס של הבקו"ם (מיטב) עם כ- 110 עמדות מחשב מאוישות. כ- 5,000 מלש"בים הגיעו ללשכת הגיוס הניידת וקיבלו במקום מידע אישי על שיבוצם בצה"ל, הגישו בקשות מיוחדות, ביקשו שינויי שיבוץ וקיבלו תשובות מיידיות. כמו כן נערך הפנינג ענק עם מתחמי אטרקציות ייחודיים וכן מייצג חילות ייחודי של 25 חילות בצה"ל עם מידע חיוני על השירות הצבאי והתפקידים השונים ונציגי הסברה שענו על שאלות הנוגעות לגיוס.בנוסף, הוקם מתחם הסברה לנהיגה בטוחה הכולל סימולטורים מיוחדים, מטעם עיריית תל אביב והרשות הלאומית לבטיחות בדרכים.

 

במסגרת הפסטיבל נהנו הצעירים מהופעות של ההרכבים והזמרים המובילים בסצנת המוסיקה הישראלית. מועדון "יותר" ערך בחודשים אחרונים סקר לדירוג האומנים האהובים ביותר בקרב המתגייסים העתידיים (מתוך רשימת האמנים המאושרת ע"י חיל חינוך). במקום הראשון דורגה להקת "התקווה 6" שהופיעה בפסטיבל, במקום השני להקת "הדג נחש" ובמקומות החמישי והשישי ההרכב הצעיר "קפה שחור חזק" והזמר אליעד נחום. כמו כן נהנו המתגייסים מהלהקות הצבאיות וממסיבה בניצוחו של ה- DJ ערן ברנע. את האירוע הנחו כוכבי הנוער המוכרים והאהובים יואב רוטמן ("מועדון החנונים") גפן ברקאי ("יומני החופש הגדול") וליאנה עיון ("אליפים"), המשרתים בימים אלה בשירות חובה בצה"ל.

 

מועדון "יותר"- מועדון ההטבות לחיילי החובה הינו מועדון הצרכנות היחיד לחיילי החובה. החברות במועדון אינה כרוכה בתשלום, וחבר במועדון הינו חייל בשירות חובה המחזיק כרטיס אשראי עם סמל המועדון (ניתן להנפקה בכל סניפי הבנק שבהסדר). הכרטיס מקנה הנחות והטבות בעשרות רשתות ובמאות בתי עסק בתחומים שונים: צרכנות, תרבות הפנאי, רווחה, לימודים וסלולר. באמצעות השימוש בכרטיס חוסכים החיילים כסף רב, ומקבלים מוצרים ושירותים רבים בהנחה מיוחדת.

 

אשר אזולאי, מנהל מועדון "יותר": מועדון "יותר" מקדם בברכה את המתגייסים החדשים לצה"ל. אנו במועדון פועלים על מנת להשיג עבור החיילים הנחות והטבות ברשתות המובילות בישראל, הטבות אשר חוסכות להם הרבה מאד כסף. כל שמלש"ב צריך לעשות הוא לבקש בבנק להנפיק כרטיס אשראי עם סמל המועדון".

 

פסטיבל יותר 2016   פסטיבל יותר1 2016

 

פסטיבל יותר2 2016   פסטיבל יותר3 2016

facebook-01 icon3 iconA-01 icon1

 

באנר חייל לילה בעמודים הפנימיים