רווחה לחיילי צה"ל
בתי חייל ונופש
אמץ לוחם
כוורת- רשת חנויות הנוחות
שעת חירום
מועדון יותר
ארכיון הסרטים
סניפי האגודה בעולם
שותפים אסטרטגיים מרכזיים
מורשת
מרחבים
מלגות
משפחות השכול
פרוייקטים
רכש והתקשרויות
קישורים מומלצים
על האגודה
תרומות בשטח
לוחמים
מאמרים ומדריכים
מתנדבים
תודעה יהודית

חדשות

האגודה למען החייל מצדיעה למתגייסים החדשים לצה"ל

 

מועדון "יותר" של האגודה למען החייל מציג: פסטיבל העשור - מסיבת המתגייסים הגדולה בישראל עם מוש בן ארי, עברי לידר, קובי פרץ, יובל דיין ורותם כהן

אירוע ההצדעה חינם למתגייסים נערך אמש, יום רביעי, ה- 2.7.2014 בפארק גני יהושע בתל אביב כל המתגייסים החדשים לצה"ל הוזמנו לחגוג חינם את גיוסם הקרב בפסטיבל "יותר" של האגודה למען החייל עם הכוכבים הגדולים והידוענים במדים: דניאל מורשת ( "החולמים" ) תובל שפיר ("השמינייה", "גאליס") , לידור סולטן ("כוכב נולד"), אור אדי ( "דה ווייס"), תמר יהלומי ("כוכב נולד"), עמית יגור, יואב רוטמן ("מועדון החנונים"), בן רביאן ("השמינייה"), תמיר גינזבורג ("החממה") תותי ניניו ("אליפים") ועומר דרור ("אליפים").

 

במקום נפתחה לשכת גיוס מוגדלת במיוחד של בקו"ם (מיטב) עם כ- 100 עמדות מחשב מאוישות, ואלפי מתגייסים השתמשו בשירותיה. הם קיבלו במקום מידע אישי על השיבוץ בצה"ל, הגישו בקשות מיוחדות, כולל שינוי שיבוץ וקבלו תשובות מידיות. בפארק נערך הפנינג ענק עם מתחמי אטרקציות ייחודיים, וחולקו מתנות רבות לבאי הפסטיבל. מועדון יותר- מועדון ההנחות וההטבות לחיילי החובה הפיק את האירוע, שיועד לכל המתגייסים מ- 7/2014 עד 5/2015 , הכניסה חינם בהצגת ההזמנה שנשלחה בדואר או תעודת זהות משנתון 96-97.
מטרת האירוע, שנערך ללא כוונת רווח, הינה להצדיע למתגייסים החדשים לצה"ל, ולחזק את המוטיבציה לשירות משמעותי. הפסטיבל, שהפך למסורת, נערך זו השנה העשירית, והשתתפו בו כ- 20,000 בני נוער לקראת גיוס מרחבי הארץ. במקום נערך הפנינג ענק, שכולו כיף, הופעות ומתנות: על הבמה הופיעו מיטב האומנים האהובים על בני הנוער- עברי לידר, מוש בן ארי וקובי פרץ, יובל דיין רותם כהן ואחרים, להקות צבאיות, ולהקת "השכנים של צ'יץ'". קבלת קהל בלשכת הגיוס במקום במסגרת שיתוף פעולה עם מיטב (בקו"ם) הוקמה במקום לשכת גיוס לכל דבר, שהוגדלה במיוחד השנה ובה כ-100 עמדות מחשב און-ליין.

המתגייסים קיבלו במקום מידע אישי, הגישו בקשות מיוחדות, קבלו הסבר על המיונים לקורסים, מסלול העתודה , המיונים לסיירות וליחידות העילית, מסלולי שירות מיוחדים ויום הגיוס. ניתן היה גם להגיש בקשות שינוי שיבוץ ולקבל החלטות במקום. כמו כן בני הנוער פגשו במקום מאות חיילים מעשרות חילות שונים, המשרתים כעת ביחידות ספציפיות, והתרשמו באופן ישיר מניסיונם ומחוויית השירות שלהם. בשטח היה גם מתחם של מיצג החילות בצה"ל .

מתחמים חווייתיים וצ'ופרים בפארק הענק נבנה במיוחד מתחם הפנינג ענק הכולל אטרקציות וחלוקת מתנות. בין היתר, חברת פלאפון, נותנת החסות הראשית, קיימה במקום פעילות מיוחדת, הוקם מתחם לבטיחות בדרכים מטעם עיריית תל אביב והרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, שכלל סימולטורים מיוחדים שיובאו למקום. במקום גם מתחם אוכל ושתייה ויריד מכירות במחירים מיוחדים. השנה הוזמנו לפסטיבל המתגייסים העתידיים במחזורי יולי 2014 עד מאי 2015 מכל רחבי הארץ, אשר יוכלו להיכנס חינם עם הצגת ההזמנה שקיבלו בדואר או תעודת זהות משנתון 96-97.

אביגדור קהלני, יו"ר האגודה למען החייל: "האגודה למען החייל מחבקת את המתגייסים והמתגייסות עוד בטרם לבשו מדים, ולאורך כל שירותם בצה"ל. בחירתם לתרום למדינה אינה מובנת מאליה, ועל כך אנו מצדיעים להם היום".

אשר אזולאי, מנהל מועדון "יותר": "מועדון "יותר" מקדם בברכה את המתגייסים החדשים לצה"ל. אנו פועלים ללא ליאות על מנת להשיג עבור החיילים הנחות , הטבות ומבצעים ברשתות המובילות בישראל. אני מזמין את המתגייסים והמתגייסות להצטרף חינם למועדון , בהנפקת כרטיס אשראי עם סמל המועדון בכל הבנקים בישראל".

מעדון "יותר"- מועדון ההטבות לחיילי החובה של האגודה למען החייל, הינו מועדון הצרכנות היחיד לחיילי החובה. החברות במועדון אינה כרוכה בתשלום, וחבר במועדון הינו חייל בשירות חובה המחזיק כרטיס אשראי עם סמל המועדון (ניתן להנפקה בכל בנק). הכרטיס מקנה הנחות והטבות בעשרות רשתות בתחומים שונים: צרכנות, תרבות הפנאי, רווחה, לימודים וסלולאר. באמצעות השימוש בכרטיס חוסכים החיילים כסף רב, ומקבלים מוצרים ושירותים רבים בהנחה מיוחדת.

 

פסטיבל המתגייסים-קהל1     פסטיבל המתגייסים- קובי פרץ 

facebook-01 icon3 iconA-01 icon1

 

באנר חייל לילה בעמודים הפנימיים