רווחה לחיילי צה"ל
בתי חייל ונופש
אמץ לוחם
כוורת- רשת חנויות הנוחות
שעת חירום
מועדון יותר
ארכיון הסרטים
סניפי האגודה בעולם
שותפים אסטרטגיים מרכזיים
מורשת
מרחבים
מלגות
משפחות השכול
פרוייקטים
רכש והתקשרויות
קישורים מומלצים
על האגודה
תרומות בשטח
לוחמים
מאמרים ומדריכים
מתנדבים
תודעה יהודית

חדשות

יותר בפארק- שלמה ארצי הופיע בפארק הירקון בפני כ- 15,000 חיילי צה"ל ואנשי כוחות הביטחון

 

'יותר' - מועדון ההטבות לחיילי החובה של האגודה למען החייל, קיים בפעם השנייה, מופע פארק ענק לחיילי צה"ל ואנשי כוחות הביטחון, השנה הופיע האמן הנבחר כאהוב ביותר בקרב חיילי צה"ל, שלמה ארצי, עידן עמדי הופיע במופע הפתיחה.כ-3000 חיילים בודדים קיבלו הזמנה מיוחדת למופע מתנת מועדון יותר- האגודה למען החייל.

 

פארק הירקון התמלא בפעם השנייה בחיילים וכוחות הביטחון. זה קרה בהופעה מיוחדת של הזמר שלמה ארצי, הזמר המוביל והמצליח בישראל, שנבחר מדי שנה כאמן האהוב ביותר על ידי החיילים. ארצי הופיע במופע פארק ענק וייחודי המיועד לחיילים בשירות חובה ולכוחות הביטחון, במחיר מיוחד ובלעדי (99 ₪ לכרטיס). במופע השתתפו כ- 15,000 חיילים ואנשי כוחות הביטחון ביניהם כ- 3000 חיילים בודדים, שקיבלו הזמנה מיוחדת למופע מתנת מועדון יותר של האגודה למען החייל. במהלך המופע הגשים שלמה ארצי חלום לשני חיילים מוכשרים שנבחרו במסגרת תחרות שנערכה בשיתוף "ידיעות אחרונות", והזמין אותם לבמה לדואט חד פעמי. זו השנה השנייה שמועדון "יותר" של האגודה למען החייל מקיים מופע פארק מיוחד לחיילים, בשנה שעברה היה זה הפרויקט של עידן רייכל שהביא לפארק אלפי לובשי מדים לערב בלתי נשכח. מופע הפתיחה המיוחד בוצע ע"י הזמר עידן עמדי, שהוציא כעת אלבום חדש ונחשב לאחד הזמרים הצעירים האהובים ביותר על החיילים והמתגייסים.

מועדון 'יותר' – מועדון ההטבות לחיילי החובה של האגודה למען החייל- החל לפני שנה במסורת מופע פארק שנתי לחיילים בשירות חובה בלבד, במחיר מיוחד עבורם. כל אנשי כוחות הביטחון נהנו ממחיר מוזל ומיוחד שנמוך פי כמה מסכום מחירם של כרטיסים להופעה של שלמה ארצי ושל עידן עמדי. המופע הותאם לאופי הפארק ולקהל החיילים הענק שגדש את המקום, בחגיגה מרגשת וסוחפת של אנרגיה, להיטים ורגש. לפני המופע התקיים בפארק הפנינג חגיגי עם הפתעות והטבות לקהל חיילי החובה של צה"ל.

יום קודם למופע התקיים במקום, זו השנה ה- 11 ברציפות, פסטיבל המתגייסים השנתי שבו השתתפו כל בוגרי התיכון המיועדים להתגייס בשנה הקרובה. ב"פסטיבל יותר" הופיעו בפני המתגייסים" "הדג נחש", "התקווה 6", רותם כהן, יובל דיין איתי לוי ולהקות צבאיות. על בסיס התשתית המוקמת בפארק למסיבת המתגייסים, הופק זו השנה השנייה ברציפות מופע פארק במחיר מוזל ומיוחד.

 

אביגדור קהלני, יו"ר האגודה למען החייל: "האגודה למען החייל מעניקה לחיילים השנה חוויה מיוחדת- מופע פארק ענק, עם הזמר הענק בישראל. האגודה החליטה להזמין לאירוע כשלושת אלפים חיילים בודדים. אנחנו מצדיעים להם ומחבקים אותם, ומקווים שייהנו מהמופע הכי ישראלי שיש".

 

אשר אזולאי, מנהל מועדון 'יותר': "'יותר' בפארק מאפשר לנו להציע לחיילים תרבות איכותית במחיר נוח, והשנה אני גאה להציע להם את הזמר הגדול והמצליח בישראל, אשר מדי שנה נבחר על ידם כזמר האהוב ביותר – שלמה ארצי. חיילי צה"ל הם קהל שלרוב לא משתתף במופעי הפארק הגדולים מטעמי מחיר ולוחות זמנים, ואנו שמחים לאפשר להם זאת גם השנה ".

"יותר"- מועדון ההטבות לחיילי החובה של האגודה למען החייל, הוא מועדון הצרכנות היחיד לחיילי החובה. החברות במועדון אינה כרוכה בתשלום והכרטיס מקנה הנחות והטבות בעשרות רשתות בתחומים שונים: צרכנות, תרבות הפנאי, רווחה, לימודים וסלולר.

 

שלמה בפארק 2015     שלמה בפארק1 2015

 

 

facebook-01 icon3 iconA-01 icon1

 

באנר חייל לילה בעמודים הפנימיים