רווחה לחיילי צה"ל
בתי חייל ונופש
אמץ לוחם
כוורת- רשת חנויות הנוחות
שעת חירום
מועדון יותר
ארכיון הסרטים
סניפי האגודה בעולם
שותפים אסטרטגיים מרכזיים
מורשת
מרחבים
מלגות
משפחות השכול
פרוייקטים
רכש והתקשרויות
קישורים מומלצים
על האגודה
תרומות בשטח
לוחמים
מאמרים ומדריכים
מתנדבים
תודעה יהודית

חדשות

שלמה ארצי בפארק הירקון בהופעה מיוחדת לחיילי צה"ל ואנשי כוחות הביטחון ב-2.7.15

 

מועדון יותר, מועדון ההטבות לחיילי החובה של האגודה למען החייל, יקיים זו הפעם השנייה מופע פארק ענק לחיילי צה"ל ואנשי כוחות הביטחון. השנה יופיע האמן הנבחר כאהוב ביותר בקרב חיילי צה"ל, שלמה ארצי. במופע פתיחה יופיע עידן עמדי.

 

כ-3000 חיילים בודדים יקבלו הזמנה מיוחדת למופע מתנת מועדון יותר- האגודה למען החייל בקיץ הקרוב יתמלא פארק הירקון בפעם השנייה בחיילים וכוחות הביטחון. זה יקרה בהופעה מיוחדת של הזמר שלמה ארצי, הזמר המוביל והמצליח בישראל, שנבחר מדי שנה כאמן האהוב ביותר על ידי החיילים. ארצי יופיע במופע פארק ענק וייחודי המיועד לחיילים בשירות חובה ולכוחות הביטחון, במחיר מיוחד ובלעדי (99 ₪ לכרטיס).

 

במופע צפויים להשתתף כ- 15,000 חיילים. במהלך המופע יגשים שלמה ארצי חלום לחייל מוכשר אחד שנבחר במסגרת תחרות שנערכה בשיתוף "ידיעות אחרונות", ויזמין אותו לבמה לדואט חד פעמי.

זו השנה השנייה שמועדון "יותר" של האגודה למען החייל מקיים מופע פארק מיוחד לחיילים, בשנה שעברה היה זה הפרויקט של עידן רייכל שהביא לפארק אלפי לובשי מדים לערב בלתי נשכח.

מופע הפתיחה המיוחד יהיה של הזמר עידן עמדי, שהוציא כעת אלבום חדש ונחשב לאחד הזמרים הצעירים האהובים ביותר על החיילים והמתגייסים.

מועדון 'יותר' – מועדון ההטבות לחיילי החובה של האגודה למען החייל- החל לפני שנה במסורת מופע פארק שנתי לחיילים בשירות חובה בלבד, במחיר מיוחד עבורם. כל אנשי כוחות הביטחון יוכלו ליהנות מהמחיר המוזל והמיוחד שנמוך פי כמה מסכום מחירם של כרטיסים להופעה של שלמה ארצי ושל עידן עמדי.

 

כרטיסים ניתן להזמין באתר מועדון יותר או בחיוג 9080* לזאפה. המופע יותאם לאופי הפארק ולקהל החיילים הענק שצפוי לגדוש את המקום, בחגיגה מרגשת וסוחפת של אנרגיה, להיטים ורגש. לפני המופע יתקיים בפארק הפנינג חגיגי עם הפתעות והטבות לקהל חיילי החובה של צה"ל.

יום קודם למופע יתקיים, זו השנה ה- 11 ברציפות, פסטיבל המתגייסים השנתי אליו מוזמנים כל בוגרי התיכון המיועדים להתגייס בשנה הקרובה. ב"פסטיבל יותר" יופיעו בפני המתגייסים" "הדג נחש", "התקווה 6", רותם כהן, יובל דיין איתי לוי ולהקות צבאיות. על בסיס התשתית המוקמת בפארק למסיבת המתגייסים, מופק זו השנה השנייה ברציפות מופע פארק במחיר מוזל ומיוחד שמיועד לחיילי החובה בצה"ל (כל חייל יכול לרכוש עד שני כרטיסים).

 

אשר אזולאי, מנהל מועדון 'יותר': "'יותר' בפארק מאפשר לנו להציע לחיילים תרבות איכותית במחיר נוח, והשנה אני גאה להציע להם את הזמר הגדול והמצליח בישראל, אשר מדי שנה נבחר על ידם כזמר האהוב ביותר – שלמה ארצי. חיילי צה"ל הם קהל שלרוב לא משתתף במופעי הפארק הגדולים מטעמי מחיר ולוחות זמנים, ואנו שמחים לאפשר להם זאת גם השנה ".

 

אביגדור קהלני, יו"ר האגודה למען החייל: "האגודה למען החייל מעניקה לחיילים השנה חוויה מיוחדת- מופע פארק ענק, עם הזמר הענק בישראל. האגודה החליטה להזמין לאירוע כאלפיים חיילים בודדים. אנחנו מצדיעים להם ומחבקים אותם, ומקווים שייהנו מהמופע הכי ישראלי שיש". יותר בפארק- שלמה ארצי בהופעה מיוחדת לחיילי צה"ל וכוחות הביטחון מחיר כרטיס: 99 ₪, כרטיסים יימכרו גם בסניפים נבחרים של רשת חנויות הנוחות של האגודה למען החייל- "כוורת" להזמנת כרטיסים : www.Yoter.co.il - / *9080

"יותר"- מועדון ההטבות לחיילי החובה של האגודה למען החייל, הוא מועדון הצרכנות היחיד לחיילי החובה. החברות במועדון אינה כרוכה בתשלום והכרטיס מקנה הנחות והטבות בעשרות רשתות בתחומים שונים: צרכנות, תרבות הפנאי, רווחה, לימודים וסלולר.

 

שלמה ארצי

facebook-01 icon3 iconA-01 icon1

 

באנר חייל לילה בעמודים הפנימיים