רווחה לחיילי צה"ל
בתי חייל ונופש
אמץ לוחם
כוורת- רשת חנויות הנוחות
שעת חירום
מועדון יותר
ארכיון הסרטים
סניפי האגודה בעולם
שותפים אסטרטגיים מרכזיים
מורשת
מרחבים
מלגות
משפחות השכול
פרוייקטים
רכש והתקשרויות
קישורים מומלצים
על האגודה
תרומות בשטח
לוחמים
מאמרים ומדריכים
מתנדבים
תודעה יהודית

חדשות

האגודה למען החייל מחלקת 120,000 $ מלגות לחיילים מצטייני הנשיא ביום העצמאות

 

האגודה למען החייל תחלק ביום העצמאות 120 מלגות לימודים לחיילים מצטייני הנשיא תרומת לן בלווטניק, הבעלים של קבוצת "כלל תעשיות".

כל חייל מצטיין יקבל מלגה בסך 1,000 $ לצורך לימודים לאחר השחרור מצה"ל .
בתשע השנים האחרונות תרמה קרן בלווטניק למעלה ממיליון דולר למלגות החיילים המצטיינים בצה"ל.

 

האגודה למען החייל מעניקה מדי שנה 120 מלגות לחיילים "מצטייני הנשיא" בטקס המתקיים בבית הנשיא ביום העצמאות. מר לן בלווטניק, מראשי התורמים של ארגון ידידי האגודה למען החייל בבריטניה (UK Friends of AWIS), והבעלים של קבוצת "כלל תעשיות", קיבל על עצמו לפני תשע שנים את פרוייקט המלגות למצטיינים ועד כה העביר במסגרת מפעל זה למעלה ממיליון דולר למלגות לימודים לחיילים המצטיינים. את המלגה יקבלו החיילים במעמד קבלת אות המצטיין מידי נשיא המדינה ביום העצמאות.

 

ביום שני ה- 20.4.15, ערכה האגודה למען החייל ארוחה חגיגית בבית החייל בירושלים ל- 120 החיילים המצטיינים, במעמד אלוף פיקוד העורף, האלוף יואל סטריק, יו"ר האגודה למען החייל, מר אביגדור קהלני ויו"ר קבוצת "כלל תעשיות", תורמת המלגה, מר אבי פישר. בנוסף למלגה קיבלו כל אחד ואחת מהחיילים מהאגודה למען החייל עט מהודר עם הקדשה וערכת שי מיוחדת מתנת מועדון "יותר" מועדון ההטבות לחיילי החובה.

 

יו"ר האגודה למען החייל, אביגדור קהלני, אמר לחיילים באירוע: "אתם המצטיינים הנכם חוד החנית של צבא ההגנה לישראל. אתם המיוחדים והמובחרים מבין בנינו ובנותינו ומגיעה לכם כל התודה, ההוקרה וההערכה".

 

מר אבי פישר, יו"ר קבוצת "כלל תעשיות" ונציגו של מר בלווטניק בטקס, ביקש למסור לחיילים את הערכתו הרבה על שירותם ועל הצטיינותם ואמר כי: "אתם השאור שבעיסה ואין ספק כי אתם תשתלבו בעתיד בהנהגת המדינה. לן בלווטניק הוא סיפור הצלחה יהודי בעולם העסקים הבין לאומי, ואתם סיפור התקומה של העם היהודי במדינת ישראל".

 

מצטייני נשיא 2015

facebook-01 icon3 iconA-01 icon1

 

באנר חייל לילה בעמודים הפנימיים