רווחה לחיילי צה"ל
בתי חייל ונופש
אמץ לוחם
כוורת- רשת חנויות הנוחות
שעת חירום
מועדון יותר
ארכיון הסרטים
סניפי האגודה בעולם
שותפים אסטרטגיים מרכזיים
מורשת
מרחבים
מלגות
משפחות השכול
פרוייקטים
רכש והתקשרויות
קישורים מומלצים
על האגודה
תרומות בשטח
לוחמים
מאמרים ומדריכים
מתנדבים
תודעה יהודית

חדשות

במסגרת מבצע "מתוקים לחיילים" יחלקו 5,000 חניכי תנועת "אחריי!" משלוחי מנות בשיתוף עם האגודה למען החייל, גלי צה"ל והאגף הביטחוני חברתי במשרד הביטחון

 

 במסגרת מבצע "מתוקים לחיילים" שהפך למסורת שנתית, חילקו חניכי תנועת "אחריי!" בשיתוף האגודה למען החייל משלוחי מנות לחיילים במהלך הפורים, בכל רחבי הארץ, תוך היכרות בני הנוער עם בסיסי צה"ל והכנתם לקראת שירות משמעותי בצבא. במשך השבועות האחרונים מגייסים כ- 5,000 חניכים מתנועת "אחריי!" את הציבור הרחב לתרום מוצרי מתיקה בכ- 600 חנויות רשתות השיווק השונות ברחבי הארץ.

הממתקים ייארזו למשלוחי מנות לחיילים. בני הנוער המשיכו לאסוף את המוצרים בסמוך לחנויות עד לפני פורים, במטרה להגיע ל- 22,000 משלוחי מנות לפחות!

תחנת גלי צה"ל ליוותה את החלוקה ביום שידורים מיוחד, במהלכו עברה ניידת השידור של התחנה בין המוצבים השונים וליוותה את החניכים שחילקו את משלוחי המנות לחיילים בבסיסים. האגף הביטחוני חברתי מאפשר את הגעתם של בני הנוער לבסיסים בכל רחבי הארץ, לחוות את המתרחש בצה"ל, להפחית חששות ולהגיע מוכנים יותר לקראת שירות משמעותי.

 כמיטב המסורת גם השנה תחלק האגודה למען החייל משלוחי מנות מיוחדים למאות החיילים הבודדים הגרים בדירות ובבתי החייל של האגודה למען החייל בכל רחבי הארץ. בנוסף, יחלקו עשרות סניפי האגודה למען החייל ברחבי הארץ אלפי משלוחים פרי יוזמתם של גני ילדים, בתי הספר, חברות וגורמים פרטיים.

 

אביגדור קהלני, יו"ר האגודה למען החייל: " אנו מחבקים את החיילים גם בפורים, באמצעות עשרות אלפי משלוחי מנות שנתרמו למענם. חניכי "אחריי", שהם חיילי העתיד, הוכיחו במבצע הזה בגרות, מסירות ונכונות ואני מברך אותם על כך. נאחל לחיילים חג שמח, בכל מקום בו הם נמצאים".

 

ענבר הרוש-גיטי, מנכ"לית תנועת "אחריי!", ציינה: "מרגש לראות את בני הנוער, המתכוננים לשירות משמעותי בצה"ל, מובילים מבצע התנדבות ארצי למען החיילים. זהו שלב חשוב בתהליך החינוכי ובדרכם של חניכי 'אחריי!' להשתלבות כאזרחים תורמים בחברה. אנחנו גאים בבני הנוער ובהתגייסות המדהימה שלהם למבצע.

זה המקום להודות לאגודה למען החייל, לאגף הביטחוני חברתי ולבנק לאומי השותף האסטרטגי של "אחריי!".

 

 

תנועת אחרי פורים 2015     תנועת אחרי פורים1 2015

 

תנועת אחרי פורים2 2015     תנועת אחרי פורים3 2015

facebook-01 icon3 iconA-01 icon1

 

באנר חייל לילה בעמודים הפנימיים