רווחה לחיילי צה"ל
בתי חייל ונופש
אמץ לוחם
כוורת- רשת חנויות הנוחות
שעת חירום
מועדון יותר
ארכיון הסרטים
סניפי האגודה בעולם
שותפים אסטרטגיים מרכזיים
מורשת
מרחבים
מלגות
משפחות השכול
פרוייקטים
רכש והתקשרויות
קישורים מומלצים
על האגודה
תרומות בשטח
לוחמים
מאמרים ומדריכים
מתנדבים
תודעה יהודית

חדשות

בטקס חגיגי שנערך בבית החייל בתל אביב הוענקו פרסי העובד המצטיין לשנת 2014 לעובדי האגודה למען החייל ורשת כוורת.

העובדים המצטיינים של האגודה למען החייל ורשת "כוורת" משתתפים בתחרות הארצית של העובד המצטיין ע"ש נח מוזס. התחרות נערכת בחסות העיתון "ידיעות אחרונות"

 

לתואר העובד המצטיין של האגודה נבחרה העובדת אביבה מווראטה מהר לבנים.

 

 

אביבה עובדת בהר לבנים מזה כ- 26 שנה. היא משמשת כאחראית משמרת וכמגישה בחדר האוכל בבסיס מחווה אלון. אביבה נבחרה לתואר העובד המצטיין של האגודה על דאגה אינסופית לחיילים ותחושת השליחות והמסירות אותה היא מביאה עימה לתפקיד. אביבה יוזמת פעילויות שונות לחיילים ודואגת לשמח כל חייל בודד ביום הולדתו בעוגה אישית וברכה- הכל על מנת שירגיש בבית!

אביבה ייצגה את האגודה בתחרות העובד המצטיין הארצית של ידיעות אחרונות ונבחרה לקבל את אות ההצטיינות אצל נשיא המדינה.

עובדים מצטיינים נוספים שהוכרזו בטקס:

 

אתי בכר ממחלקת גיוס משאבים. אתי משמשת כרכזת פרוייקטים מרחביים ואחראית על כל מיזמי אבזור המועדונים והמתקנים לרווחת חיילי צה"ל. כמו כן אחראית אתי על אישור התרומות מול צה"ל- הליך מורכב וחשוב המחייב מקצועיות ומיומנות. אתי מבצעת תפקידה בצורה הטובה ביותר תוך ניהול קשרי עבודה מצויינים מול כל הגורמים העובדים מולה. במהלך מבצע "צוק איתן" הוכיחה אתי את מסירותה הרבה במגוון רחב של משימות שביצעה מסביב לשעון. 

 

בני אלבז מבית החייל באר שבע בני משמש כאב הבית בבית החייל בבאר שבע בו מתגוררים כ- 320 חיילים בודדים. בני מטפל בכל הנושאים הלוגיסטיים והתפעוליים של בית החייל ולצד זאת משמש כ"אב" לכל דבר. מכיר כל חייל וחייל, קשוב לצרכי החיילים ומסייע מכל הלב וככל שניתן. בני מחוייב לעבודתו ומבצע תפקידו במסירות רבה.

 

ברוך אזולאי  מהר גילה. ברוך משמש כעובד אחזקה בהר גילה, הוא בעל ידע מקצועי רב תחומי. ברוך הוא עובד אמין ומסור, בעל יחסי אנוש מצוינים עם עובדים וחיילים ובעל מוטיבציה אדירה. הוא מבצע תפקידו תוך גילוי רגישות רבה חומרי הגלם ולעלותם ומוצא כל העת דרכים לייעל את העבודה.

 

זיו יקותיאל מכפר הנופש "על הים" בגבעת אולגה זיו משמשת כפקידת קבלה. היא מקבלת כל אורח בחיוך ועם רצון לסייע תמיד. היא נכונה לכל בקשה מהאורחים וזוכה לשבחים רבים מצד אורחים ונציגי צבא על תושייתה הרבה והשירות יוצא הדופן. היא עובדת מקצועית, אחראית ואמינה ויוזמת כל העת פעילויות לייעול תהליכים ולשיפור השירות.

עובדי רשת כוורת שנבחרו:

העובד המצטיין, משה חניה, המשמש כמנהל חנות רעים. במשך כל שנות עבודתו מפגין מסירות והתלהבות רבה מעיסוקו שבמרכזו השרות לחיילי צה"ל בכלל וללוחמים בפרט. משה מבצע תפקידו בעתות שלום ומלחמה וללא מגבלת שעות , זמן או מקום , בחזקת "היכן שצריכים אותי אני הולך".

במבצע "עמוד ענן" וביתר שאת במבצע "צוק איתן" הפעיל משה את השקלית באיזור חבל עזה תוך מתן שרות רצוף, במשך שעות ארוכות, לחיילי צה"ל  הרבים שחנו בבסיס ופקדו אותו סביב השעון. זאת ועוד, משה הצליח לרתום את החיילים שיועדו לסייע לו בניהול החנות ולהפכם לשותפים אכפתיים ומסורים קודם כול אליו, וכן לרווחת כל חיילי הבסיס.

משה ייצג את רשת כוורת בתחרות הארצית של "ידיעות אחרונות" וזכה לקבל את צל"ש שר האוצר.

 

 

הוקרה מיוחדת ומרגשת היתה כשצויינה העובדת דליה מואטי, אשר פרשה לגמלאות לפני 3 חודשים.  דליה שמשה במשך שנים רבות כמנהלת החנות המרכזית בבסיס צריפין.
היא היוותה  עמוד התווך של החנות ונתנה דוגמא אישית כמנהלת מוכשרת ודמות כריזמטית  בקרב העובדים. לאורך שנים התבלטה  בזכות כישוריה הניהוליים, יוזמתה והאכפתיות שהפגינה  וכך הפכה את החנות המרכזית בצריפין לשם נרדף לחוויית קנייה, לשירות ברמה גבוהה ולמקום אליו נשלחו מנהלים חדשים כדי ללמוד כיצד מנהלים חנות.

שלמה לוי מאזור המרכז. שלמה משמש כסדרן סחורות ומוצרים בחנות המשפחות בפלמחים. מגלה מסירות ונאמנות ברמה גבוהה, מקפיד על נראות המדפים, נוטל יוזמה גם על משימות שמעבר לאחריותו הישירה ומגלה נכונות ואכפתיות בביצוע המטלות השונות לשביעות רצון הלקוחות, עבודתו תורמת לביצועי החנות ועמידה ביעדי המכירות.

סימי יוסף מאזור המרכז. סימי היא עובדת עם נשמה גדולה שנוטלת על עצמה משימות רבות מעבר לנדרש מתוך רצון, מחויבות ואכפתיות למתרחש בחנות. סימי יוזמת ומקדמת מכירות מצוינת, מסייעת, תומכת ומעורבת בצורה משמעותית ברמת השירות יוצאת הדופן שהיא מעניקה לחיילים.

יוספה נמר מחנות רמת דוד. יוספה היא האמא של החיילים ברמת דוד. היא עובדת עם לב רחב ונשמה גדולה, מחוברת לעבודתה וממלאת תפקידה במסירות ונאמנות תוך מתן תשומת לב אישית לכל אחד ואחת מהחיילים. יוספה היא עובדת חרוצה ובעלת מוסר עבודה גבוה

 

 

אביגדור קהלני, יו"ר האגודה למען החייל אמר בטקס:

"אנו מצדיעים לכם על עבודה מסורה למען החיילים ואנשי כוחות הביטחון, במשך כל השנה.

אנו מודים לכם על הנתינה אינסופית, על האכפתיות, על ההשקעה שאין לה אח ורע! אתם כולכם הופכים את האגודה למען החייל למה שהיא- בית חם ומחבק לחיילי צה"ל.

השנה האחרונה הייתה שנה לא פשוטה. מבצע "צוק איתן" בקיץ חייב את כולנו להירתמות משמעותית, לפעילות מסביב לשעון ולעשייה מרובה. בזכותכם הצלחנו לתת לכל חייל וחייל בשטח תשומת לב אישית".

 

עובד מצטיין 2015     עובד המצטיין1 2015

 עובד המצטיין 2015 זיו     עובד המצטיין 2015 בני

עובד המצטיין 2015 אתי     עובד המצטיין 2015 דליה

עובד המצטיין 2015 סימי     עובד המצטיין 2015 יוספה

עובד המצטיין 2015 משה     עובד המצטיין 2015 משה

facebook-01 icon3 iconA-01 icon1

 

באנר חייל לילה בעמודים הפנימיים