רווחה לחיילי צה"ל
בתי חייל ונופש
אמץ לוחם
כוורת- רשת חנויות הנוחות
שעת חירום
מועדון יותר
ארכיון הסרטים
סניפי האגודה בעולם
שותפים אסטרטגיים מרכזיים
מורשת
מרחבים
מלגות
משפחות השכול
פרוייקטים
רכש והתקשרויות
קישורים מומלצים
על האגודה
תרומות בשטח
לוחמים
מאמרים ומדריכים
מתנדבים
תודעה יהודית

חדשות

בטקס חגיגי שנערך בבית החייל בתל אביב נחנך הגן על שם ישראל אטינגר ז"ל שנתרם ע"י רעייתו, רחל אטינגר.

בתוך הגן הושקה החנות הראשונה של רשת "כוורת", השם החדש הנבחר לחנויות השק"ם בבסיסי צה"ל. גן אטינגר שהוקם בבית החייל בתל אביב על גג האודיטוריום בתאטרון בית החייל בוצע תוך שימוש בחומרים חדשניים ביותר על מנת לשלב בין הירוק הצומח והמלבלב לבין הבטון והדק.

בתוך הגן הוקמה החנות הראשונה במיתוג החדש של רשת "כוורת". מהלך מיתוג ושינוי השם של רשת החנויות כולל גם הוזלה של עשרות אחוזים על מוצרי החיילים האהובים ביותר, בשנה הקרובה, 300 חנויות השק"ם לשעבר בבסיסים ובמתקנים השונים ישופצו, ישנו את שמם וימותגו מחדש. במקביל, יורחב תמהיל המוצרים. השם שק"מ ליווה את הרשת מיום הקמת צה"ל וכעת לראשונה עובר שינוי משמעותי שנוצר על מנת להעניק לחיילים חוויית קנייה מסוג שונה, זאת תוך התאמת המותג לשפה השיווקית אותה מכירים החיילים בחיים האזרחיים לצד רענון השפה הקמעונאית בסניפים בהם מבקרים החיילים מידי יום.

 

יו"ר האגדה למען החייל, אביגדור קהלני העניק לגברת רחל אטינגר תעודה מיוחדת כהוקרה על תרומתה הייחודית שתשפר את איכות חייהם של החיילים הפוקדים את בית החייל בתל אביב. תודת האגודה נתונה גם לבעלי המקצוע והמתכננים שנטלו חלק בהקמת הגן: המוציאה לפועל, עו"ד רעיה מרום, המתכננים- אדריכל אריה קוץ ומשרד קוץ אדריכלים, המבצע הראשי- חברת לי-עד בהובלת שחר ונעים ושלמה כהן מרשת "כוורת". בהתייחס להשקת המיתוג החדש של הרשת אמר קהלני "אנו מביאים היום בשורה חגיגית לכל חיילי צה"ל. לצד מיתוג ומתיחת פנים לחנויות הנוחות של הצבא הוריתי על ביצוע מהלך רחב היקף של הוזלת מחירים למגוון המוצרים האהובים והנדרשים ע"י חיילי צה"ל".

 

מנכ"ל רשת "כוורת", צביקה גולדנברג אמר "השם כוורת נבחר כי הוא משדר רעננות ופעילות המתאימה לחיילים. אנו מתחייבים להציע את המוצרים הרלוונטיים לחיילים במחירים הזולים ביותר".

 

השקת כוורת גן אטינגר     השקת כוורת גן אטינגר 1

 

השקת כוורת גן אטינגר 2     השקת כוורת גן אטינגר 3

facebook-01 icon3 iconA-01 icon1

 

באנר חייל לילה בעמודים הפנימיים