רווחה לחיילי צה"ל
בתי חייל ונופש
אמץ לוחם
כוורת- רשת חנויות הנוחות
שעת חירום
מועדון יותר
ארכיון הסרטים
סניפי האגודה בעולם
שותפים אסטרטגיים מרכזיים
מורשת
מרחבים
מלגות
משפחות השכול
פרוייקטים
רכש והתקשרויות
קישורים מומלצים
על האגודה
תרומות בשטח
לוחמים
מאמרים ומדריכים
מתנדבים
תודעה יהודית

חדשות

תחרות אמנות ללובשי המדים יוצאת לדרך! 

אמנים על מדים? תחרות האמנות השנתית "צבעים בקנה" יוצאת לדרך. חמש העבודות הזוכות יזכו את יוצריהן במלגת לימודים לשנה במכון אבני, עבודה נוספת שתבחר בקטגוריית השירה תזכה את יוצרה בפרס.


היצירות הנבחרות תוצגנה בתערוכה חגיגית בבית החייל בתל אביב.


האגודה למען החייל מקיימת השנה זו השנה הרביעית את התחרות לאומנים במדים- "צבעים בקנה". במסגרת התחרות יוכלו חיילים בשירות חובה וקבע, שוטרים בשירות חובה במשטרה ושוטרי משמר הגבול, להגיש עבודות אומנות מקוריות בתחומי האומנות הפלסטית (ציור, צילום, פיסול ומדיה דיגיטלית) . השנה תושק קטגוריה חדשה בתחרות- שירה כתובה. ניתן להגיש את היצירות בבתי החייל ברחבי הארץ בין התאריכים 2.11.14-29.1.15. התחרות ביוזמת האגודה למען החייל, בשיתוף קצין החינוך והנוער הראשי, מכון אבני, משטרת ישראל, משמר הגבול ועיתון "במחנה".


וועדת השיפוט, המורכבת ממנהלי המחלקות במכון אבני, נציגי האגודה למען החייל ונציגי ענף תרבות במקח"ר, תבחר את העבודות הראויות ביותר, והן תוצגנה בתערוכה מיוחדת שתפתח בטו' בשבט בבית החייל בתל אביב.
חמש העבודות הטובות ביותר בתחום האומנות, יזכו את יוצריהן במלגת לימודים לשנה במכון אבני ויצירה נוספת בקטגוריית השירה הכתובה תזכה את כותבה בפרס. כמו כן, "חביב הקהל" יבחר באמצעות הצבעות לייקים על ידי חברי עמוד הפייסבוק של האגודה למען החייל.


בשנה שעברה הוגשו לתחרות כ- 200 יצירות במגוון רחב מאד של נושאים– ציורים, צילומים, מיצגים, פסלים, רישומים ועוד.
מבין העבודות שהוגשו הוצגו בתערוכה כ- 80 יצירות של אמנים במדים.

 

 

 צבעים בקנה 2013

facebook-01 icon3 iconA-01 icon1

 

באנר חייל לילה בעמודים הפנימיים