רווחה לחיילי צה"ל
בתי חייל ונופש
אמץ לוחם
כוורת- רשת חנויות הנוחות
שעת חירום
מועדון יותר
ארכיון הסרטים
סניפי האגודה בעולם
שותפים אסטרטגיים מרכזיים
מורשת
מרחבים
מלגות
משפחות השכול
פרוייקטים
רכש והתקשרויות
קישורים מומלצים
על האגודה
תרומות בשטח
לוחמים
מאמרים ומדריכים
מתנדבים
תודעה יהודית
הטבות בתחום הסלולר

מועדון יותר בוחר גם את הרשת הסלולרית הנבחרת לחיילי צה"ל, על מנת להיטיב עימם בתחום זה, ולהביא לחסכון נוסף עבורם במסגרת ההוצאות החודשיות.
מדי מספר שנים מקיים מועדון "יותר" הליך ארוך ומקצועי, שבסופו תיבחר חברת הסלולר אשר תעניק את ההטבות המשמעותיות ביותר עבור חיילי צה"ל.
מועדון יותר עורך באופן קבוע מפגשים של קבוצות מיקוד המורכבות מחיילי צה"ל ממגוון חילות ותפקידים צבאיים, על מנת לעמוד על הצרכים הייחודיים לאוכלוסייה זאת. חלק מההצעות שמעלים החיילים הופכות לדרישות שמוצגות בפני ספקי הסלולר השונים.
בטרם הליך הבחירה האחרון שהתקיים, המועדון פנה לכל חברות הסלולר בישראל בדרישה מפורטת וספציפית עבור החיילים, לשם קבלת ההצעה המשתלמת ביותר לכיסם. בהליך זה נעזר המועדון ביועצים מומחים בתחום הסלולר , בכלכלנים ובמשפטנים שליוו את ההליך מקרוב.
בהליך בחירה קפדני ולאחר שנערכה התמחרות, המועדון בחר את החבילה הסלולארית המשתלמת ביותר שהוצעה ע"י חברת 'פלאפון'. התעריפים שהשיג מועדון "יותר" עבור חיילי צה"ל בהתמחרות שערך, היו חסרי תקדים, וכללו הטבות מיוחדות.
במסגרת שיתוף הפעולה של המועדון עם חברת "פלאפון", משתתפת החברה באירועים שונים שמקיימים האגודה למען החייל והמועדון, ומחלקת מתנות והטבות לחיילים במשך כל ימות השנה, בשווי עשרות מיליון ₪.

 

facebook-01 icon3 iconA-01 icon1

 

באנר חייל לילה בעמודים הפנימיים